Nasz zespół

mgr inż. arch. Wanda Gołombek

Prezes Zarządu

+48 501 144 235
w.golombek@gn-knit.com

mgr inż. Krzysztof Gołombek

Dyrektor

+48 501 214 788
k.golombek@gn-knit.com

mgr Anna Maćczak

Główna księgowa

+48 512 954 274
a.macczak@gn-knit.com

Natalia Mieczkowska

Sekretariat

+48 797 528 575
biuro@gn-knit.com

mgr inż. Robert Jurkiewicz

Członek zarządu | Dyrektor techniczny

+48 501 288 265
r.jurkiewicz@gn-knit.com

mgr inż. Filip Borejko

Kierownik projektu | Członek zarządu

+48 506 531 028
f.borejko@gn-knit.com

mgr inż. Marcin Jurewicz

Kierownik działu ofertowania | Kierownik budowy

+48 511 757 617
m.jurewicz@gn-knit.com

mgr inż. Olgierd Kozak

Kierownik budowy | Ofertowanie

+46 76 818 97 49
+48 886 638 561
o.kozak@gn-knit.com

mgr inż. Monika Siódmiak

Kierownik budowy | Ofertowanie

+48 725 826 431
m.siodmiak@gn-knit.com

mgr inż. Przemysław Kawalec

Kierownik budowy | Ofertowanie

+46 76 774 04 18
+48 600 486 746
p.kawalec@gn-knit.com

mgr inż. Tomasz Golon

Kierownik budowy | Oferowanie

+48 516 254 571
t.golon@gn-knit.com

inż. Sylwia Głowacka

Kierownik budowy | Oferowanie

+48 516 159 761
s.glowacka@gn-knit.com

Adam Michałowski

Przygotowanie produkcji | Logistyka

+48 509 021 009
a.michałowski@gn-knit.com

mgr inż. Cezary Bielawski

Inżynier budowy | Ofertowanie

+46 73 840 64 12
+48 606 458 529
c.bielawski@gn-knit.com

mgr inż. Agnieszka Czapiewska

Ofertowanie

+48 516 750 649
a.czapiewska@gn-knit.com

Siedziba

gn-kniy-logo-01

Masz pytanie? Napisz do nas.

7 + 14 =

GN-Knit B.D. Sp. z o.o.

Pl. Daszyńskiego 6
10-586 Olsztyn

NIP: 739-387-65-71

tel/fax +48 89 523 71 11