Nasz zespół

 

ZARZĄD

mgr inż. arch. Wanda Gołombek

mgr inż. arch. Wanda Gołombek

Prezes Zarządu

+48 501 144 235
w.golombek@gn-knit.com

mgr inż. Krzysztof Gołombek

mgr inż. Krzysztof Gołombek

Dyrektor | Prokurent

+48 501 214 788
k.golombek@gn-knit.com

mgr inż. Filip Borejko

mgr inż. Filip Borejko

Menadżer projektu | Członek Zarządu

+48 506 531 028
f.borejko@gn-knit.com

mgr Anna Maćczak

mgr Anna Maćczak

Główna księgowa | Członek Zarządu

+48 512 954 274
a.macczak@gn-knit.com

SEKRETARIAT

Natalia Mieczkowska

Natalia Mieczkowska

Sekretariat

+48 797 528 575
biuro@gn-knit.com

mgr Ewa Żurawska-Borejko

mgr Ewa Żurawska-Borejko

Asystent zarządu

+48 514 439 663
e.zurawska-borejko@gn-knit.com

OFERTOWANIE I PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI

mgr inż. Marcin Jurewicz

mgr inż. Marcin Jurewicz

Kierownik działu ofertowania | Kierownik budowy

+48 511 757 617
m.jurewicz@gn-knit.com

Adam Michałowski

Adam Michałowski

Kierownik magazynu

+48 509 021 009
a.michałowski@gn-knit.com

KADRA INŻYNIERSKA

mgr inż. Robert Jurkiewicz

mgr inż. Robert Jurkiewicz

Dyrektor techniczny

+48 501 288 265
r.jurkiewicz@gn-knit.com

inż. Sylwia Głowacka

inż. Sylwia Głowacka

Kierownik budowy

+48 516 159 761
s.glowacka@gn-knit.com

mgr inż. Tomasz Golon

mgr inż. Tomasz Golon

Kierownik budowy

+48 516 254 571
t.golon@gn-knit.com

mgr inż. Olgierd Kozak

mgr inż. Olgierd Kozak

Kierownik budowy

+46 76 818 97 49
+48 886 638 561
o.kozak@gn-knit.com

mgr inż. Cezary Bielawski

mgr inż. Cezary Bielawski

Inżynier budowy

+46 73 840 64 12
+48 606 458 529
c.bielawski@gn-knit.com

mgr inż. Monika Skibicka

mgr inż. Monika Skibicka

Kierownik budowy

+46 725 826 431
m.skibicka@gn-knit.com

mgr inż. Agnieszka Czapiewska

mgr inż. Agnieszka Czapiewska

Inżynier budowy

+48 516 750 649
a.czapiewska@gn-knit.com

mgr inż. Krystian Bendyk

mgr inż. Krystian Bendyk

Inżynier budowy

+48 504 921 004
k.bendyk@gn-knit.com

Siedziba

gn-kniy-logo-01

Masz pytanie? Napisz do nas.

4 + 15 =

GN-Knit B.D. Sp. z o.o.

pl. Daszyńskiego 6
10-586 Olsztyn

NIP: 739-387-65-71

tel/fax +48 89 523 71 11