JAKOŚĆ

TERMINOWOŚĆ

PRACA ZESPOŁOWA

SOLIDNOŚĆ

O nas


Portfolio firmy jest bardzo szerokie. Poczynając od budowy domów jednorodzinnych, poprzez generalne wykonawstwo dużych inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych, wykonywanie osobnych części budowli jak dachy, łącznie z montażem mebli kończąc. Najchętniej wykonujemy budowy jako generalny wykonawca również w formie zaprojektuj i wybuduj.

Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych, kadrę inżynierską (inżynierowie budowlani, mechanicy, technolodzy drewna) jak i projektantów architektury i konstrukcji. Współpracujemy z konserwatorami zabytków, przy czym sami posiadamy dużą wiedzę, umiejętności i uprawnienia w tym zakresie.

Największym naszym atutem jest możliwość kompleksowej obsługi budowy różnorakich obiektów budowlanych, począwszy od spotkania z inwestorem na etapie koncepcji, projektowania, realizacji i użytkowania w okresie gwarancji i w dalszej perspektywie czasowej.

Mamy doświadczenie zarówno w realiach krajowych jak i zagranicznych. Wiedza nabyta przy projektach w Skandynawii oraz Niemczech procentuje w pracy w Polsce.

Współpracujemy z firmami z innych branż (sanitarnej, elektrycznej, wentylacyjnej, drogowej itp.). Osoby właścicieli łączą nas z przedsiębiorstwami z dziedzin metalowej, rusztowaniowej, związanymi z nieruchomościami oraz architektonicznymi biurami projektowymi.

Oferta


Nasze usługi:

Generalny wykonawca z pełnym nadzorem inżynierskim.

Konserwacja zabytków.

Budownictwo przemysłowe.

Budowa domów.

Wysoka jakość prac wykończeniowych.

Wykonywanie remontów, przebudów i adaptacji.

Inne usługi budowlane.

Pracujemy dla jednostek samorządowych, firm i prywatnych klientów.