• Szukaj na stronie
  • Zamknij wyszukiwanie

Firma budowlana Olsztyn
BUDOWNICTWOGENERALNE WYKONASTWO, RENOWACJA

INSTYTUT POLSKI | SZTOKHOLM

Strona główna » Aktualności » INSTYTUT POLSKI | SZTOKHOLM
INSTYTUT POLSKI | SZTOKHOLM

Kompleksowa metamorfoza w sercu Sztokholmu!

Pamiętacie naszą realizację z oficjalnego otwarcia nowej siedziby Instytutu Polskiego w Szwecji? Ostatnio zachwycaliśmy się kunsztem naszych stolarzy, ale dziś czas odkryć karty i pokazać skalę działań, za które odpowiadał zespół GN-KNIT Budownictwo!

Realizacja dla Ambasady RP w Sztokholmie była dla nas czymś więcej niż zwykłym zleceniem – to był pokaz naszej wszechstronności. Jako doświadczony generalny wykonawca budowlany podeszliśmy do tematu kompleksowo. Podczas gdy dział stolarni dopieszczał detale, nasz zespół budowlany przeprowadzał równolegle kapitalny remont całego obiektu.

Co dokładnie wykonaliśmy w ramach tego prestiżowego projektu?

Zakres prac GN-KNIT: Od fundamentów aż po dach

Generalne wykonawstwo i wykończenia

Przeprowadziliśmy pełen zakres prac budowlanych i wykończeniowych. Działaliśmy wielotorowo – od fundamentów, przez wzmocnienia konstrukcyjne (w tym wykonanie wewnętrznej, żelbetowej klatki schodowej), aż po dach i specjalistyczne prace dekarskie. Co więcej, całość prac wykończeniowych, renowacyjnych i elewacyjnych to również dzieło naszych pracowników. Nasza rola jako generalny wykonawca budowlany obejmowała z tego powodu pełen nadzór nad każdym etapem.

Zaawansowane instalacje

Obiekt został wyposażony w nowoczesne systemy elektryczne, teletechniczne oraz pełną infrastrukturę sanitarną, wentylację i klimatyzację. W ten sposób komfort użytkowania połączyliśmy z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Zagospodarowanie terenu wokół Instytutu

Nasze prace wyszły ponadto poza mury budynku. Zadbaliśmy o otoczenie placówki, w tym o reprezentacyjny ogród oraz funkcjonalną wiatę ogrodową, dzięki czemu stworzyliśmy spójną przestrzeń o wysokiej estetyce.

Kompleksowa realizacja „pod klucz”

Odpowiadaliśmy nie tylko za mury i instalacje, ale także za duszę wnętrza. Zadbaliśmy o każdy detal – od montażu sprzętu AGD, przez meble, aż po starannie zaplanowany wystrój, który doskonale widać na zdjęciach.

Międzynarodowa współpraca i sukces projektu

Dzięki ścisłej współpracy w ramach zadania „zaprojektuj i wybuduj” z pracownią Dżus GK Architekci (http://dzusgkarchitekci.pl/pracownia) oraz szwedzkimi projektantami branżowymi, rzeczoznawcami konserwatorskimi i przeciwpożarowymi, historyczny budynek w Sztokholmie zyskał zupełnie nową jakość. W rezultacie stał się on prawdziwą wizytówką polskiej inżynierii i designu za granicą.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Każda wymagająca realizacja zagraniczna dowodzi, że jako generalny wykonawca budowlany nie znamy granic – ani tych technicznych, ani geograficznych. Posiadamy bowiem wiedzę, zaplecze techniczne oraz logistyczne, które pozwalają nam realizować najbardziej skomplikowane projekty architektoniczne w całej Europie.

Planujesz inwestycję i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia? Dlatego już teraz sprawdź nasze pozostałe realizacje budowlane i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!


Zobacz równieżInne wątki z tej kategorii
Facebook Google Instagram YouTube
Przewiń na górę