• Szukaj na stronie
  • Zamknij wyszukiwanie

StolarniaRenowacja, odtwarzanie, produkcja

Renowacją i odtwarzaniem zabytkowej stolarki i innych drewnianych elementów budynków zajmujemy się od 1990 roku, na początku pod nazwą „Herb” a od kwietnia 2021 roku staliśmy się częścią firmy GN-KNIT SP. Z O.O. i kontynuujemy działalność jako GN-KNIT Stolarnia.

Wykonujemy okna drewniane i drzwi drewniane, schody, ogrodzenia, tarasy, okiennice i wiele innych produktów z drewna.

GN-KNIT Stolarnia, RENOWACJA I REWITALIZACJA

Założycielami „Herb” obecnie GN-KNIT Stolarnia są doświadczeni pasjonaci, który swoją karierę zawodową rozpoczynali w olsztyńskich PKZ-tach (Pracownie Konserwacji Zabytków). Braliśmy udział w renowacjach i rewitalizacjach wielu zabytków Olsztyna i regionu. Niektórzy z nas mają doświadczenie pracy przy renowacji zabytków za granicą.

PROFESJONALNE ZABIEGI KONSERWATORSKIE, STOLARNIA GN-KNIT

Stosujemy w pełni profesjonalne zabiegi konserwatorskie co pozwala nam na przeprowadzanie renowacji i odtworzenia stolarki nawet w najbardziej cennych zabytkach. Jesteśmy w stanie odtworzyć lub przeprowadzić renowację każdego okna drewnianego czy drzwi drewnianych znajdujących się w obiektach zabytkowych i nie tylko. Wykonujemy również prace rzemieślnicze – własnoręcznie rzeźbimy wszelkiego rodzaju ozdobniki, ornamenty i inne detale wymagające odtworzenia. Współpracujemy z architektami i innymi profesjonalistami w dziedzinie renowacji zabytków aby efekt naszej pracy odpowiadał surowym wymaganiom służb konserwatorskich.

STOLARNIA GN-KNIT

Posiada warunki lokalowe i wyposażenie pozwalające podjąć się renowacji lub wykonania naprawdę dużych obiektów jak bramy, całe klatki schodowe, itp. Posiadamy własny transport i inny sprzęt pozwalający na demontaż i ponowny montaż przedmiotów naszej pracy.


OFERTA NASZEJ STOLARNI OBEJMUJE:

Przykładowe realizacjestolarni GN-KNIT Olsztyn


Facebook Google Instagram YouTube
Przewiń na górę