• Szukaj na stronie
  • Zamknij wyszukiwanie

O nas GN-KNIT

Marka GN KNIT istnieje na rynku od 1993 roku. Początkowo firma koncentrowała swoją działalność na obróbce metali – instalacje przemysłowe i konstrukcje stalowe dla zakładów przemysłowych i odbiorców indywidualnych.

W 2004 roku firma rozpoczęła prace z zakresu budownictwa w krajach Skandynawskich. Od 2005 roku datuje się intensywny rozwój działalności budowlanej, w ramach oddzielnej spółki GN KNIT Building Division. Spółka wkrótce zaczęła realizować projekty jako tzw. Generalny Wykonawca, realizując większe i bardziej złożone inwestycje, zdobywając szerokie doświadczenie w różnych technologiach, zarówno w Polsce, jak i na rynkach Europy Zachodniej.

W 2008 roku działalność Grupy GN KNIT została poszerzona o wynajem rusztowań, kontenerów, ogrodzeń i innego sprzętu budowlanego. Od 2019 roku pod marką GN KNIT Rusztowania.

W 2021 roku, poprzez zakup przedsiębiorstwa „HERB” rozszerzyliśmy działalność o stolarstwo. Szczególnie w zakresie renowacji i odtwarzania stolarki zabytkowej oraz produkcji jednostkowej i małoseryjnej.

Obecnie Grupa GN KNIT to:

U podstaw naszego sukcesu leży współpraca – również ta wewnątrz Grupy. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania.

Nasze wartości

NASZE WARTOŚCI

  • Współpraca – to zespół buduje kompetencje GN KNIT, dlatego współpraca leży u podstaw naszego sukcesu – na niej opieramy naszą przewagę rynkową.
  • Transparentność – stawiamy na jasną, otwartą komunikację wewnątrz i na zewnątrz GN KNIT, dającą poczucie bezpieczeństwa zarówno naszym pracownikom, jak i Klientom. Bezpiecznie prowadzimy Klienta przez cały proces inwestycyjny.
  • Szacunek – z szacunkiem podchodzimy do wiedzy projektanta, jego myśli twórczej, dziedzictwa kulturowego, które napotykamy w naszej pracy. Troszczymy się też o wzajemny szacunek wśród naszej załogi.
  • Rozwój – dbamy o rozwój naszych kompetencji na każdym szczeblu, wprowadzamy nowoczesne rozwiązania i technologie.
Polityka jakości

POLITYKA JAKOŚCI

Nasza polityka jakości opiera się na najlepszych standardach rynkowych. Zachęcamy pracowników do uczciwej rozmowy na temat jakości wykonywanych prac. Wykorzystujemy każdą okazję do kierowania ich na kursy i szkolenia organizowane przez dostawców materiałów oraz producentów narzędzi. Wierzymy, że wysiłek włożony w poprawienie jakości buduje rzeczywistą wartość dla inwestora i użytkowników wykonanych przez nas budynków. Procesy technologiczne w trakcie ich wykonywania konsultujemy z dostawcami materiałów, podwykonawcami i przedstawicielami inwestora.

Więcej
Kodeks postępowania

KODEKS POSTĘPOWANIA

Dążąc do osiągnięcia celów strategicznych i taktycznych firmy, zawsze przestrzegamy obowiązującego prawa i wartości etycznych. Dotyczy to zarówno realizowanych projektów, zatrudniania pracowników, jak i ochrony środowiska naturalnego.

Więcej
Polityka jakości

BEZPIECZEŃSTWO PRACY

Bezpieczeństwo i zdrowie pracowników to nasz nadrzędny cel. Codzienną odpowiedzialność za BHP podczas trwania procesu budowlanego ponoszą kierownicy budów, zakładowy inspektor BHP i wszyscy pracownicy. Cele zakładowej polityki BHP i sposoby ich osiągania szczegółowo opisuje deklaracja polityki BHP.

Więcej

Facebook Google Instagram YouTube
Przewiń na górę