• Szukaj na stronie
  • Zamknij wyszukiwanie

GN-KNIT OLsztyn

Oficjalny Partner Layher

Strona główna » Oficjalny Partner Layher

Oficjalny Partner LayherWśród firm budowlanych, (a nawet monterskich czy wynajmujących) dość powszechne jest przekonanie (i niestety praktyka), że można budować rusztowania z elementów różnych producentów, pod warunkiem, że elementy do siebie pasują.

Jest to przekonanie mylne mogące, prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji.

Załóżmy, że zbudowaliśmy rusztowanie z ram firmy X, podestów firmy Y oraz podstaw firmy Z. Załóżmy optymistycznie, że udało nam się zbudować rusztowanie zgodnie z DTR-kami wszystkich 3 producentów. Mimo to zdarzy się katastrofa rusztowaniowa z poważnymi konsekwencjami. Która firma weźmie na siebie odpowiedzialność za powstałą sytuację? Jest to pytanie retoryczne, oczywiście żaden producent nie weźmie na siebie odpowiedzialności. Pełna odpowiedzialność spadnie na tego kto montował i odebrał rusztowanie.

Każdy renomowany producent rusztowań gwarantuje bezpieczną pracę na rusztowaniach zbudowanych w 100% z jego elementów, zgodnie z odpowiednimi dokumentacjami, obowiązującymi przepisami i zasadami.

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w wynajmie i ponad 25-cio letnie doświadczenie w użytkowaniu rusztowań daje nam podstawę do dokonania świadomego wyboru dostawcy.

Layher jest firmą z długoletnią tradycją, innowacyjną wyznaczającą standardy dla całego przemysłu rusztowaniowego. Oferuje wsparcie techniczne i poprzez bardzo szeroki wachlarz produktów, zapewnia rozwiązanie niemal każdego problemu oraz spełnienie każdej potrzeby w zakresie rusztowań. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek rusztowaniowych w Europie, posiada certyfikaty bezpieczeństwa w wielu państwach Europejskich.

I w końcu, Layher jest naszym wyborem!


Facebook Google Instagram YouTube
Przewiń na górę